UREDNIŠTVO

Matematičko-fizički list
Bijenička 30
10000 Zagreb
Hrvatska


Možete se pretplatiti, pojedinačno ili preko povjerenika, e-mailom na adresu:  mfl@hmd.hr , ili tel. 385-1-4605-704, fax 385-1-4680-335.

Priloge možete slati na adresu: zeljko.hanjs@math.hr ili  Milivoj.Uroic@irb.hr


Kunsko plaćanje:
Zagrebačka banka d.d.
Savska 60, 10000 Zagreb
Hrvatsko matematičko društvo, Bijenička 30, 10000 Zagreb
OIB: 85051163109
IBAN: HR4423600001101530802 (za MFL)

Devizno plaćanje:
Zagrebačka banka d.d.
Savska 60, 10000 Zagreb, Croatia
Hrvatsko matematičko društvo
Bijenička 30, 10000 Zagreb, Croatia
Swift Code - ZABA HR2X
account no.  2500-03688780 (za MFL)



Glavni i odgovorni urednik:

Željko Hanjš
Sveučilište u Zagrebu, PMF, Matematički odsjek
Bijenička cesta 30, 10000 Zagreb, Hrvatska
Tel. +385-1-460 5739, fax. +385-1-468 0335
e-mail: zeljko.hanjs@math.hr
www-stranica: http://web.math.hr


Urednik za fiziku:

Milivoj Uroić
Institut "Ruđer Bošković", Zagreb
Bijenička cesta 54, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-456 1026, fax. +385-1-468 0084
e-mail: Milivoj.Uroic@irb.hr
www-stranica: http://www.irb.hr


Članovi uređivačkog odbora:

 

Berti Erjavec
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-469 8902, fax. +385-1-469 8889
e-mail: berti@ifs.hr
www-stranica: http://www.ifs.hr

Ivan Krijan
Mireo d.d.
Buzimski prilaz 32, 10010 Zagreb
Tel.
e-mail: ivan.krijan@gmail.com
www-stranica: https://web.math.pmf.unizg.hr/~ikrijan

Dijana Ilišević
Sveučilište u Zagrebu, PMF, Matematički odsjek
Bijenička cesta 30, 10000 Zagreb, Hrvatska
Tel. +385-1-460 5798, fax. +385-1-468 0335
e-mail: ilisevic@math.hr
www-stranica: http://web.math.hr


Matko Milin
Sveučilište u Zagrebu, PMF, Fizički odsjek
Bijenička cesta 32, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-460 5545, fax. +385-1-468 0336
e-mail: matko.milin@phy.hr
www-stranica: http://www.phy.hr


Petar Popčević
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-469 8818, fax. +385-1-469 8889
e-mail: ppopcevic@ifs.hr
www-stranica: http://condensed-matter.ifs.hr


Petra Posedel Šimović
Agronomski fekultet, Zagreb
Svetošimunska cesta 25, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-239 3987, fax. +385-1-231 5300
e-mail: pposedel@agr.hr
www-stranica:http://petraposedelsimovic.from.hr/


Dubravka Salopek Weber
Osnovna škola Mate Lovraka
Aleja Blaža Jurišića 13, 10000 Zagreb
Tel. +385-98-319 335
e-mail: d.s.weber@post.t-com.hr
www-stranica:


Ana Smontara
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46, 10000 Zagreb
Mobitel: +385-91-469 8827
e-mail: asmontara@ifs.hr
www-stranica: http://condensed-matter.ifs.hr


Azra Tafro
Fakultet šumarstva i drvne tehnologije, Zagreb
Svetošimunska cesta 25, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-235 2481
e-mail: azra.tafro@sumfak.unizg.hr
www-stranica: https://www.unizg.hr/hr/o-fakultetu/opci-podaci/djelatnici/azra-tafro


Vladimir Volenec
Sveučilište u Zagrebu, PMF, Matematički odsjek
Bijenička cesta 30, 10000 Zagreb
Tel. +385-1-460 5799, fax. +385-1-468 0335
e-mail: volenec1@math.hr
www-stranica: http://web.math.hr


Mladen Vuković
Sveučilište u Zagrebu, PMF, Matematički odsjek
Bijenička cesta 30, 10000 Zagreb, Hrvatska
Tel. +385-1-460 5899, fax. +385-1-468 0335
e-mail: mladen.vukovic@math.hr
www-stranica: http://web.math.hr/~vukovic


Sandra Požar, tajnica
Sveučilište u Zagrebu PMF, Fizički odsjek
Matematičko-fizički list
Bijenička 32, 10000 Zagreb
Tel./fax +385-1-483 3891, Tel. +385-1-460 5534
e-mail: sandra@phy.hr



Poštanski dopisi šalju se na adresu uredništva.

Povratak na početnu stranicu